Home Email
TrackWise
Details
Specification
Photos
Sample maps
Sample data
Online training
Q&A
About us
Pricing / Order form
Warranty
Register for news

Hamilton Global Navigation tika dibināta 1994 gada Decembrī
Kompānija Hamilton Global Navigation tika dibināta 1994. gadā ASV, Vašingtonas stata Takomas pilsētā ar pārstāvniecību Latvijā, Rīgā.

Korporācija specializējas ar importu un eksportu, ka arī augsto datoru tehnoloģiju mārketingu starp Krievijas, Amerikas un Eiropas valstīm.

Hamilton Global Navigation veiksmīgi nodarbojas ar jūras elektronikas tirdzniecību (radari, navigācijas iekārtas u.c.), mūsdienīgo programmu nodrošināšanu elektroniskās kartogrāfijas sfērā uz CD-diskiem. Krievijas atlanti jau sen ir pazīstami visā pasaulē, precīzāk sakot ne tikai NVS valstīs, bet arī Baltijas valstīs (Norvēģijā, Dānijā), Eiropas valstīs (Francijā, Vācijā), ASV (Vašingtona, Mičigana), Kanādā un citās valstīs.

Un nobeigumam, visā pasaulē kļuva slaveni arī unikāli pēc savām iespējām «Elektroniskais Latvijas Atlants» un «Business Map of Riga».

Korporācijas klienti un partneri ir : Krievijas Zinātņu akadēmija, «Morintech» (jūras navigācija), «C-MAP» (jūras elektroniskās kartes), AO «Ingit» (elektroniskā kartogrāfija), ANO, ASC sarakstīšanas birojs, liels daudzums zvejnieku kompāniju, kā arī akadēmiskās iestādes Eiropā un Ziemeļamerikā.

Korporācijai ir lieliskie dažādu līmeņu lietišķie un valdības kontakti. Korporācijas mērķis - uzmanības pievēršana produkcijas kvalitātei un tās cenai..

Hamilton Global Navigation ir dialogu komunikāciju priekšrocība Internetā, ātri starptautiskie kravas pārvadāšanas pakalpojumi un pakalpojumi starptautiskajās banku darīšanās.


Ofisa Latvijā:
Hamilton Global
Navigation, Ltd.
16b Pildas iela,
LV-1035, Rīga, LATVIJA
Tāl (371) 2927-4339
Fax: +1 (951) 257-8495
E-mail: map@hamilton.lv
A US corporation since 1994
© 2011 by Hamilton Global Navigation