Home Email
TrackWise
Details
Specification
Photos
Sample maps
Sample data
Online training
Q&A
About us
Pricing / Order form
Warranty
Register for news

TracWise I© tā ir unikāla transporta līdzekļa izsekošanas sistēma, kurā tiek izmantotas mūsdienīgas izsekošanas navigācijas tehnoloģijas GPS.

Firmu īpašniekiem un menedžeriem
TracWise I©
iekārta ir paredzēta uzstādīt un ekspluatēt uz mašīnām, kuras piegādā klientiem kravu, kā arī uz mašīnām, kuras izmanto menedžeri un citiem komerciāliem transporta mērķiem. TracWise I© sniedz iespēju firmas īpašniekiem un menedžeriem novērtēt produktivitāti, sekojoši samazināt izdevumus, optimizēt preces piegādes veidus, noregulēt transporta kustības sarakstu un maršrutus un slēgt jaunus daudz izdevīgākus līgumus.

Mūsdienīgās GPS navigācijas tehnoloģijas izmantošana
TracWise I© pieraksta precīzu transporta līdzekļa atrašanās vietu, kā arī datumu, laiku un kustības ātrumu, izmantojot signālus no ASV valdības pārvaldībā esošajiem zemes pavadoņiem.
Mērījumus var veikt intervālā no 1 sekundes līdz 4 minūtēm. Ierakstītā informācija tiek apskatīta uz elektroniskām kartēm un/vai tiek analizēta ar datu bāžu vai elektronisko tabulu palīdzību. TracWise I© ir pieņemama cena bez ikmēneša izmaksām vai arī jebkādām papildus izmaksām. Signālu saņemšana tāpat ir bez maksas.

Nav nepieciešamības pēc datora uz transporta līdzekļa
TracWise I© ir patstāvīgs visām veicamajām operācijām - atsevišķs dators nav nepieciešams. Sistēma izmanto iemontētu mikroprocesoru lai nolasītu transporta līdzekļa atrašanās vietas, datuma, laika un ātruma datus, dati tiek ierakstīti kompaktā fleš-kartē.

Iespēja saglabāt pietiekami lielu datu apjomu
Iekārta ir unikāla ar to, ka var saglabāt vairāk kā 1 miljonu ierakstu par vienu sesiju, tas nozīmē, ka Jūs varat vērot transporta līdzekļa maršrutu laika periodā no vienas nedēļas līdz vairākiem gadiem, atkarībā no izvēlētajiem iestādīšanas parametriem. Vēl vairāk, informācija uz fleš-kartes var būt vairākas reizes izdzēsta un pārrakstīta, kas dod iespēju izveidot pilnu transporta līdzekļa pārvietošanās arhīvu. Ierakstītā informācija var būt pārrakstīta uz Jūsu datoru, kur Jūs varat sastādīt plašu informācijas bāzi par katru transporta līdzekli, aptverot laika periodu vairāku gadu garumā vai visu transporta līdzekļa izmantošanas laiku.

Ātrs Datu Exports
Dati no Kompaktās fleš-kartes tiek pārraidīti datorā caur datorā iebūvētu lasītāju (ja Jums nav lasītāja, mēs piedāvājam savietojamu lasītāju, kuru var pieslēgt USB portam). Tāda darba shēma ļauj pārraidīt lielu datu apjomu dažu sekunžu laikā – salīdziniet ar citām sistēmām, kuras var pārraidīt līdzīgu datu apjomu tikai vairāku stundu laikā. Tas ir svarīgs faktors izvēloties GPS data logger sistēmu – cik laika Jūs esat gatavi patērēt, lai pārraidītu datus?

Pilns komplekts par pieņemamu cenu
TracWise I©
ir aprīkots ar visu tehnisko- un programmnodrošinājumu par pieņemamu cenu bez jebkādiem papildus izdevumiem. Ir iespējama garantijas apkalpošana, tehniskais pavadījums un konsultācija.

Transporta līdzeklī var atrasties jebkurā vietā
TracWise I© var būt izvietots jebkurā vietā transporta līdzekļa kabīnē. Tas ir pievienots pie pastāvīga pieslēguma barošanas bloka no 9 līdz 32 V. Neliela GPS antena atrodas kabīnē pie jebkura stikla. TracWise I© izskaitļo precīzu atrašanās vietu (platumu, šaurumu), ātrumu, datumu, transporta līdzekļa laiku, un iegūtos datus ieraksta fleš-kartē. Tikai uz vienu karti ar apjomu 16Mb var ierakstīt vairāk kā 1 miljonu ierakstu (karte ietilpst komplektā).

Tiek izmantota ērta atmiņas karte
Jebkurā brīdī izmantojamo karti var izņemt no TracWise I© un nolasīt informāciju no tās. Karti ievieto standarta nolasītājā jebkurā ofisa datorā (pārnēsājamā datorā) un informācija par transporta līdzekli tiek pārnesta uz datoru.

Savstarpēji savienojama ar populārām programmām
TracWise I© izmanto datu atklāto tekstu formātu, un tas nozīmē ka informācija var būt nolasīta un izanalizēta ar Jūsu iecienītāko datu bāzi, elektronisko tabulu vai citiem lietotāju programmnodrošinājumiem. Programmnodrošinājums, kuru mēs piedāvājam tāpat dod iespēju izsekot faktisko transporta līdzekļa maršrutu uz elektroniskajām kartēm, piemēram uz plaši izplatītajām, Rīgas (Latvijas) Lietišķā Karte, MapGPS, OziExplorer un MS MapPoint.

Arī darba procesā ir iespējams pieslēgties pie iekārtas ar datoru lai attēlotu transporta līdzekļa kustību reālā laikā uz elektroniskās kartes MapGPS, OziExplorer, MS MapPoint vai arī izmantojot savienojošās programmas darbam ar kartēm un GPS iekārtām (tas tiek atrunāts atsevišķi un ir nepieciešams papildus kabelis).

Stabili samontēts
TracWise I© ir stabils metālisks korpuss. Savienots ar antenu (trīsmetrīgs kabelis un konektors ir pievienoti) un barošanas bloks (1,5 m kabelis priekš pieslēgšanās pie aizdedzes vai akumulatora ir pievienots). Tiek uzstādīts pēc pasūtītāja vēlēšanas stacionāri vai mobili. Jebkurā gadījumā TracWise I© tas neprasa nekādas papildus piepūles, un iekārta Jums netraucēs. Vadītājam, mehāniķim vai strādniekam neradīsies nepieciešamība veltīgi tērēt laiku lai ieslēgtu/izslēgtu iekārtu vai tās darba režīma izmaiņām.

Mazs izmērs
TracWise I© ir neliela izmēra (3.5 x 8.9 x 12.7 cm). GPS Antena atrodas plastika aizsargfutlārī un ar magnētiskās pamatnes palīdzību tiek montēta uz metāliskas virsmas pie priekšējā stikla.

Zems elektroenerģijas patēriņš
Elektroenerģijas patēriņš ir pieticīgs: 9-32V pastāvīgās strāvas un 140Ma (mazāks nekā salona apgaismojums).

Pilns programmnodrošinājuma komplekts
Standartā TracWise I© komplektā ietilpst programmnodrošinājums:
TracWise I© programmētājs – lai pārprogrammētu iekārtu.
TracWise I© konverters – lai piegādātu datus Jums izdevīgā formātā un darbam ar vairākums populāro ģeogrāfisko programmu.
TracWise I© Atskaite – automātiskai atskaišu (maršruta lapu) ģenerēšanai par Jūsu transporta līdzekļa kustību un pieturvietām, ņemot vērā kilometrāžu.

Sistēmu programmnodrošinājums strādā Windows 98 vidē vai augstāk. Lai izmantotu TracWise I© datus pasūtītājam ir jābūt datoram ar iekārtu, kura var nolasīt Compact Flash karti (ir iekļauta vairākumā jauno datoru komplektācijā, kā arī ir pieejama pēc nominālās cenas pie mums vai arī jebkurā datoru vai ofisa tehnikas salonā).
 
Ofisa Latvijā:
Hamilton Global
Navigation, Ltd.
16b Pildas iela,
LV-1035, Rīga, LATVIJA
Tālr.: (371) 2927-4339
Fax: +1 (951) 257-8495
E-mail: map@hamilton.lv
A US corporation since 1994
© 2011 by Hamilton Global Navigation