Home Email
TrackWise
Details
Specification
Photos
Sample maps
Sample data
Online training
Q&A
About us
Pricing / Order form
Warranty
Register for news

Visi maršruti uz kartēm ir ierakstīti ar TracWise palīdzību.
Uzspiediet uz karti lai palielinātu to.
Rīga, Latvija. Analizējot maršrutu izmantojot Business Map of Riga 4.0 var iegūt maršrutu par jebkuru laika intervālu, analizēt kustību par ātrumu (piemēram, ar sarkano krāsu attēlot ātruma pārsniegšanu, ar speciāliem apzīmējumiem attēlot pieturvietas), atzīmēt uz kartes savus klientus, pārbaudīt kilometrāžu. Automātiski aprēķināt distanci izvēlētajā laika intervālā. Ātri atrast vietu uz kartes interesējošā laika momentā un otrādi, uzzināt, kādam laika periodam atbilst noteikts punkts uz kartes. Uzzināt cik laika vadītājs ir patērējis uz klientu.
Rīga, Latvija Maršruta analizēšana ar programmas Business Map of Riga 4.0 Pro izmantošanu. Klientu iezīmēšana uz kartes.
Tallina, Igaunija. Programmas Business Map of Tallinn 4.0 izmantošana. Iespējas ir tādas pašas kā programmai Business Map of Riga 4.0.
Klaipēda, Lietuva. Izmantojot programmu OziExplorer ir dota iespēja attēlot maršrutu izvēlētajā laikā, maršruta apspēlēšana uz kartes. Var izmantot jebkuras kartes. Jūs varat paši skanēt kartes lai izmantotu programmā. Piemēram, izmantojot programmu Klaipēdā.
Vladivostoka, Krievija. Piemērs darbam ar karti Business Map of Vladivostok 4.0. Darba iespējas ir tādas pašas kā programmai darbam ar Business Map of Riga 4.0.
Bonna, Vācija -- Tallina, Igaunija. Faktiskais smagās automašīnas maršruts caur Vāciju, Poliju, Lietuvu, Latviju, un Igauniju. Maršruts ir attēlots programmā OziExplorer, izmantojot pasaules karti. TracWise I © rakstīja datus ar vienas sekundes intervālu visa brauciena garumā.
Bonna, Vācija. Komerciālā transporta maršruts Vācijā, izmantojot programmu Microsoft MapPoint Europe. Microsoft MapPoint piedāvā precīzas un sīkas Amerikas un vairākas Eiropas kartes. TracWise I © automātiski izveido failus, kuri ir savienojami ar MapPoint, Street Atlas USA, un OziExplorer.
Varšava, Polija. Komerciālas smagas automašīnas maršruts, tiek izmantota programma Microsoft MapPoint Europe. Uzspiediet uz kartes pilnam pārskatam.
ASV. Detalizēta autovadītāja maršruta pētīšana ar programmas MS Street & Trips izmantošanu.
ASV. Maršruta daļa (ar programmu OziExplorer, izmantojot ASV karti). OziExplorer priekšrocība ir tas, ka Jūs varat importēt jebkuras skanētas kartes, iekļaujot jūsu pašu. Programma tiek pārdota bez kartēm, taču, daudzas kartes ir pieejamas Internētā. Programma ir samērā ne visai dārga.
ASV. Smagas automašīnas maršruts, attēlots programmā Microsoft MapPoint 2002. Neskatoties uz to, ka šī programma maksā dārgāk par citām, MapPoint piedāvā daudzveidīgas iespējas biznesa vadīšanai ar elektroniskās kartes palīdzību, kā, piemēram, maršrutu plānošana, klientu atrašanās vietas. Vairākos gadījumos MapPoint ir labs palīgs darbam ar TracWise I ©.
ASV. Maršruta daļa (ar programmu Street Atlas USA). Maršruts atzīmēts ar sarkano krāsu. Street Atlas USA priekšrocība ir tas, ka šī programma ir ne visai dārga un iet ar pilnu detalizētu ASV karšu komplektu. TracWise I © var ierakstīt datus par dažiem mēnešiem uz Kompakto fleš-karti.
Ukraina. TracWise izmantošana lauksaimniecībā dod iespēju kontrolēt sēju, ražas novākšanu un tehnikas darbu.


Ofisa Latvijā:
Hamilton Global
Navigation, Ltd.
16b Pildas iela,
LV-1035, Rīga, LATVIJA
Tālr.: (371) 2927-4339
Fax: +1 (951) 257-8495
E-mail: map@hamilton.lv
A US corporation since 1994
© 2003 by Hamilton Global Navigation